Fastlane

FASTLANE

Fastlane her havuza kolayca monte edilebilen, havuzunuzda karşı akıntı sağlayan bir yüzme ünitesidir. Eğer yüzme havuzunuz varsa ve birkaç kulaç atıp tur tamamlamaktan bıktıysanız Fastlane tam size göre. Fastlane nin hız ayarlı kumandasıyla istediğiniz seviyede yüzmek elinizde. Fastlane sizi çok farklı bir zindelik ve form’a kavuşturmakla birlikte size eşsiz bir yüzme deneyimi yaşatacak.

* Yüzme egzersizleri kalbinize, kan dolaşımının düzenli akışına ve kaslarınıza iyi gelir. Endless Pools her yaşta, her form ve sağlık seviyesinde, herkesin yapabileceği bir ortam sağlar. Endless Pools ile gerçekleştirebileceklerinizden bazıları;


* Kolayca kurulabilir ve tüm havuzlara uygulanabilen bir sistemdir.

* Fastlane’in ayarlanabilir hızı tüm seviye yüzücüler için mükemmeldir.

* Fastlane yüzme ünitesi hidrolik sistem ile güçlendirilmiştir ve elektrikten yalıtılmış olarak güvenli bir şekilde tasarlanmıştır. Yüzme, egzersiz ve terapi yapabilirsiniz.

* Her yaş ve herkesin rahatlıkça kullanabileceği kolaylıkta bir üründür.

Fastlane Özellikler

Fastlane hidrolik birimi ile güçlendirilmiştir. Bu Hidrolik, Jet Motor ünitelerinde kullanılan sistemin aynısıdır. Parlak paslanmaz çelik raylar Fastlane’e havuz içinde güvence sağlar. Fastlane’in yüzme ünitesi su içinde 85 cm” boyutunda olup, vücut ölçünüzden daha geniş ve kulaçlarınızdan daha derin su akışını sağlar. Fastlane'in beraberinde gelen kumandası ile su akış hızını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Size yüzmenin dışında aqua jogging, su jimnastiği, su egzersizleri ve oyunlar içinde güzel bir imkan sağlar.


Fastlane’in kuruluşu 1 saat kadar sürer ve sezon sonunda çıkarmak isterseniz kolayca çıkarıp saklanabilecek bir yapıdadır.

Fastlane havuz kenarında el merdiveni kadar yer kaplayacak şekilde asılıdır ve her havuza kolaylıkla monte edilebilir. Sistemin iki parçası bulunmaktadır. Havuzdan biraz uzağa yerleştirilmiş hidrolik güç ünitesi ve havuz kenarına monte edilmiş paslanmaz çelik Fastlane yüzme ünitesi.

Fastlane’in kullanımı oldukça kolaydır. Beraberinde gelen uzaktan kumandası açma/kapama kolayca yapılır. Su akış hızını uzaktan kumandadaki hızlı, yavaş tuşları ile arttırıp azaltabilirsiniz. Eğer kumandaya 30dk müdahele edilmezse Fastlane kendini otomatik kapatacaktır. Cihazı bir sonraki kullanışınızda su akış hızı en son ayarladığınız seviyede olacaktır.