Endless Pool

ENDLESS POOL

“Endless Pools” kişiye özel evinize veya özel ortamlara kurulabilen “evde yüzme keyfini” tadabileceğiniz istediğiniz boyutlara uyarlanabilen bir sistemdir. Kişinin isteklerine göre kolayca odanıza, garajınıza, kış bahçesi gibi evinizde istediğiniz zemine monte edebileceğiniz bir sistemdir.


Havuzda yapacağınız egzersizler uzun vadede sağlıklı ve iyi yaşam standartlarına kavuşmanıza büyük ölçüde yardımcı olur. Endless Pools’ta yapacağınız egzersizlerde hem çok keyif alacaksınız hem de kendinizi kısa zamanda zinde hissedeceksiniz. 12 ay boyunca, özellikle kışın yüzme sporunu devam ettirebilirsiniz.Yüzmek vücut için en iyi egzersizlerden biridir. Tüm vücut kaslarınızı defalarca ve düzenli bir şekilde çalıştırır, sizin daha güçlü ve dayanıklı olmanızı sağlar.

Yüzme egzersizleri kalbinize, kan dolaşımının düzenli akışına ve kaslarınıza iyi gelir. Endless Pools her yaşta, her form ve sağlık seviyesinde, herkesin yapabileceği bir ortam sağlar. Endless Pools ile gerçekleştirebileceklerinizden bazıları;

  • En iyi egzersiz olan yüzme
  • Rehabilitasyon & Terapi
  • Su Egzersizleri
  • İdman
  • Ve Eğlence

Endless Pool Özellikler

Endless Pools’un en büyük özelliği güçlü su altı hidrolik motordur. Bu motor havuzun ön kısmında 40 cm çapında bir hidrolik pompa ile çok güçlü su akıntısı gerçekleştirir, suyu yönlendirerek kanatların bulunduğu paslanmaz çelik düzeneği çalıştırır.


Kolay montaj edilme özelliği ve taşıma kolaylığı bulunmaktadır. Pervane dakika’da 15 ton suyu paralel kanatlar üzerine iter ve havuzun merkezine akışı sağlar. Havuzun arka tarafındaki kanatlar aracılığıyla bu bölmeye gelen su akışı tekrar havuz kenarlarından dolaşımı sağlar ve motor kısmına geri döner.


Endless Pools ile Yüzme havuzu siparişinde havuzun çalışması için gerekli her türlü ekipmanlar dahil olarak ithal olunur.


* Havuz

* Sürati Ayarlanabilir Hidrolik yüzme motoru

* Havuz suyu ısıtıcısı

* Su arıtma sistemi

* Ledli aydınlatma

* Su kalite sistemi

* Hidroterapi jetleri

Gereksinimleri

100 kg ağırlığı taşıyabilecek yüzey zemin. Havuz zemin içine kısmen yada tümüyle yerleştirilebilir.

Güç Gereksinimleri: 220 Volt / 30 Amper