Fastlane Pool

FASTLANE POOL

Fastlane Pool pratik kurulumu ve kullanımı ile size dilediğiniz her zaman yüzme imkanı sunuyor. Fastlane Pool'un uygun fiyatı ve kurulum için size yer alternatifleri sunmasıyla evinizinin değişmezi olacak. 1 saat gibi kısa bir sürede evinizin veya bahçenizin istediğiniz yerine kolaylıkla montajı yapılır. Havuzunuzu taşımak veya sezon sonunda saklamak isterseniz profosyonel bir yardıma gerek duymadan kolaylıkla yaparsınız.

Fastlane Pool'un içinde sahip olduğu Fastlane yüzme ünitesi ile sınırsız yüzme imkanı sağlarsınız. Hız ayarlı motoru sayesinde istediğiniz seviyede kullanabilir, daha iyi yüzebilmek için kendinizi geliştirebilirsiniz. Sürekli sağlıklı ve zinde kalmak için kullanabileceğiniz alternatifsiz bir yüzme ünitesidir.

Fastlane Özellikler

Fastlane Pool alternatif ebatlara ve motor seçeneklerine sahiptir. Opsiyonel olarak elektrikli ısıtıcı ile soğuk havalarda rahat kullanım imkanı sağlar. Montajı son kullanıcıların bile yapabileceği kadar kolaydır. 1 saat gibi kısa bir sürede montajı tamamlanabilir. Kurulum sırasında evinizde herhangi bir tahribat oluşmaz. kullanmadığınız zamanlarda üzerindeki cover ile kapatıp havuzu dış etkenlerden koruyabillirsiniz.

Fastlane Pool Teknik Özellikleri

* 3,04mX4,42mX1,22m ebatlarında

* 11,35 metreküp su kapasitesi

* 1,11m su derinliği

* Powder-coated çelik yapı

* Sirkülasyon Pompası

* Kartuş Filtre

* 5hp gücünde Fastlane Yüzme Ünitesi

Opsiyonel Özellikler

* 3,04mX5,63m1,22m ebatlarında

* 6hp Fastlane Yüzme Ünitesi

* Electrikli Isıtıcı

* Koruyucu Cover